Студентське самоврядування

Студентський парламент

Положення про студ. самоврядування на 2021/2022 н.р.

План роботи студенського парламенту на 2021/2022 н.р.

Голова парламенту:

  • Пархомчук Марія–14-М гр.;

Заступник голови студентського парламенту:

  • Палій Вікторія–21-М гр.

Навчально-наукова комісія:

  • ДунаковськаОльга– 25-Ф гр.;
  • ЗдоровецькаВалерія– 12-М гр.;
  • Драган Ярослав – 15-Ф гр.

Культурно – просвітницькакомісія:

  • АбдулінаКаріна – 15-Ф гр.;
  • БерезинськаДар’я – 11-М гр.;
  • ПалійВікторія – 21-М гр.

Комісія дисципліни і порядку:

  • БондарєваЛілія –11-М гр.;
  • ДопілкоДар’я – 12-М гр.;
  • Жукович Марія – 14-М гр.

Соціально – побутова комісія:

  • Пляцко Ангеліна – 24-М гр.;
  • Свердлова Каріна– 13-М гр.

Спортивно – оздоровча комісія:

  • Демченко Вікторія– 15-Ф гр;
  • СергєєваДар’я– 13-М гр.

Пресцентр:

  • СтратулатУляна – 23-М гр.;
  • ГагарінаАліса – 25-Ф гр.
  • Батрак Валерія – 13-М гр.;

Казначей:

  • Шевцова Євгенія – 15-Ф гр.

Студентський профспілковий комітет

Положення про студентський профком

План роботи студенського профкому на 2021/2022 н.р.

Голова студентського профкому:

  • Фролова Анастасія Володимирівна — лаборант кабінету хімії;

Заступник голови студентського профкому:

  • Надьожа Дар’я Григорівна –  студентка 42 – М групи;

Комісія з організаційних питань:

  • Білоус Людмила Олегівна – студентка 21-М групи;

Комісія з питань захисту соціальних прав студентів:

  • Зінкевич Анастасія Олегівна – студентка 45-Ф групи;

Житлово-побутова комісія:

  • Шевченко Надія Сергіївна – студентка 32-М групи.

Комісія з питань культури та спорту:

  • Саприкіна Поліна Володимирівна – студентка 25-Ф групи;

Секретар:

  • Крашеніннікова Олександра Олександрівна – студентка 25-Ф гр.

Студентська рада гуртожитку

Положення про студентську раду гуртожитку

План роботи студ. ради гуртожитку на 2021/2022 н.р.

Голова парламенту:

  • Пархомчук Марія–14-М гр.;

Заступник голови студентського парламенту:

  • Палій Вікторія–21-М гр.

Навчально-наукова комісія:

  • ДунаковськаОльга– 25-Ф гр.;
  • ЗдоровецькаВалерія– 12-М гр.;
  • Драган Ярослав – 15-Ф гр.

Культурно – просвітницькакомісія:

  • АбдулінаКаріна – 15-Ф гр.;
  • БерезинськаДар’я – 11-М гр.;
  • ПалійВікторія – 21-М гр.

Комісія дисципліни і порядку:

  • БондарєваЛілія –11-М гр.;
  • ДопілкоДар’я – 12-М гр.;
  • Жукович Марія – 14-М гр.

Соціально – побутова комісія:

  • Пляцко Ангеліна – 24-М гр.;
  • Свердлова Каріна– 13-М гр.

Спортивно – оздоровча комісія:

  • Демченко Вікторія– 15-Ф гр;
  • СергєєваДар’я– 13-М гр.

Пресцентр:

  • СтратулатУляна – 23-М гр.;
  • ГагарінаАліса – 25-Ф гр.
  • Батрак Валерія – 13-М гр.;

Казначей:

  • Шевцова Євгенія – 15-Ф гр.