Відділення

Відділення Медсестринство І

  Басюк Ірина Борисівна – завідувач відділення Медсестринство І, викладач вищої категорії, старший викладач.
  У 1988 році з відзнакою закінчила Первомайське медичне училище за спеціальністю фельдшер.
  У 2000 році закінчила Одеський державний університет імені І.І. Мечникова за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юриста.
  З 2000 року завідувач відділення.

Medsestra

Спеціальність 223 Медсестринство
Освітньо-професійна програма Сестринська справа

 …«Коли життя на волосині, і здається, зірка вниз летить, ти довірся медсестрі, людино,  відбіди вона всіх захистить. Ти довірся тим рукам умілим, що творити можуть чудеса, людям, що любов’ю й словом щирим повертають зорі в небеса»…

    Медична сестра – не просто професія, це стан душі, здатність щохвилини співчувати людському болю та стражданню і сповна надавати необхідну медичну та психологічну допомогу хворому.

    Медичні сестри завжди були і залишаються основною ланкою в системі охорони здоров’я. Словами вдячності про них відгукуються люди. Така вдячність і повага здобуті відданою та нелегкою працею. Сучасні медичні сестри не зупиняються на досягнутому, а завжди прагнуть більшого. Підготовка медичної сестри здійснюється за сучасною моделлю, що робить їх компетентними, конкурентноспроможними і дає змогу працювати не тільки в нашій країні, а й в країнах Європейського союзу.

   Після закінчення нашого навчального закладу випускники отримують диплом європейського зразка .

Професійне призначення :
Сестра медична стаціонарних відділень:

–   палатна;
–   процедурна;
–   перев’язувальна;
–   операційна сестра медична;
–   сестра медична анестезиста.

Сестра медична консультативної поліклініки:

–   кабінетна;
–   процедурна;
–   перев’язувальна;
–   денного стаціонару;
–   стерилізаційна.

Сестра медична функціональної діагностики.
Сестра медична із фізіотерапії, ЛФК, масажу.
Сестра медична загальної практики сімейної медицини.

Відділення Медсестринство ІІ

  Шуміловська Лариса Володимирівна – завідувач фельдшерсько-акушерського відділення, викладач вищої категорії.
  У 1995 році з відзнакою закінчила Первомайське медичне училище за спеціальністю сестра медична.
  У 2002 році закінчила Одеський національний університет імені І.І. Мечникова і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Біологія» та здобула кваліфікацію біолога, викладача біології та хімії.
  З 2002 року працює у коледжі викладачем біології.
  З 2011 року завідувач фельдшерсько-акушерського відділення.

Feldsher

Спеціальність 223 Медсестринство
Освітньо-професійна програма Лікувальна справа

   …«Фельдшер прийде на допомогу коли на сполох серце б’ється, позбавить болю і тривоги, у боротьбі з недугом не здається»…

   Найпрестижнішою серед вступників є професія фельдшера. Це і не дивно. Висока якість освітньої та професійної підготовки в коледжі дає можливість випускникові мати попит не тільки на вітчизняному, але і на міжнародному ринку праці. Це людина з широким світоглядом, що добре орієнтується не тільки в своїй професії, але і в проблемах охорони здоров’я і соціальній сфері в цілому.   

   Фельдшер надає першу долікарську,екстрену і невідкладну медичну допомогу хворим і потерпілим, проводить заходи щодо профілактики і зниження захворюваності, розробляє лікувально-профілактичні і санітарно-гігієнічні заходи і бере участь у їхньому проведенні.

   Сучасний підхід до освітньої та професійної підготовки, педагогічна майстерність викладацького складу забезпечить високий рівень підготовки студентів до зовнішнього незалежного оцінювання та ліцензійного інтегрованого іспиту Крок М.

   Професійне призначення – робота на станціях швидкої медичної допомоги, в амбулаторіях загальної практики сімейної  медицини, здоровпунктах  промислових підприємств, фельдшер морського та річкового суден та контрольно-пропускного пункту митної служби.

Akusher

Спеціальність 223 Медсестринство
Освітньо-професійна програма Акушерська справа

«Нємає кращої професії на всіх шести материках, коли маляточко  з’являється у акушерки на руках»…

   Акушерство – одна з найстародавніших наук на землі, оскільки допомога вагітним та породіллям надається з давніх-давен.
   Обравши спеціалізацію акушерська справа, ви порините у світ знань про народження дитини, станете причетними до великої таємниці природи. Саме тому акушерка повинна мати чіткі знання, бути чуйною, тактовною, здатною швидко приймати вірні рішення, контролювати ситуацію, щоб природний процес пройшов без ускладнень. Ця професія завжди потрібна і актуальна, адже основна місія жінки – народження дитини.
      Щороку 30 випускників коледжу отримують диплом акушерки, підтримуючи своєю працею честь і славу колишньої акушерської школи.

   Професійне призначення – робота в полових будинках, гінекологічних відділеннях, жіночих консультаціях, в амбулаторіях загальної практики сімейної  медицини.