Simchishina

Сімчишина Інна Володимирівна

Заступник директора з навчальної роботи з 2006 року, викладач вищої кваліфікаційної категорії . У 2002 році закінчила Миколаївський державний педагогічний університет за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова та література» кваліфікація: вчитель української мови та літератури.

Зінкевич Ольга Миколаївна

Заступник директора з гуманітарної освіти і виховання з 2000 року, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист. У 1982 році закінчила Миколаївський педагогічний інститут ім. Бєлінського за спеціальністю учитель історії та суспільствознавства.

Zinkevich
Bereza

Береза Наталія Петрівна

Методист коледжу з 2003 року, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист. У 1977 році закінчила Миколаївський педагогічний інститут ім. Бєлінського за спеціальністю учитель української мови та літератури.

Удовиченко Анатолій Іванович

Заступник директора з адміністративно-господарської роботи з 2014 року.

У 1971 році закінчив Харківське вище військове командне училище ім. Маршала Крилова Н.У. за спеціальністю «Системи автоматизованого управління і зв’язку»

Zavhoz
Trun'ova

Труньова Тетяна Василівна

Завідувач навчально-виробничої практики з 2016 року, викладач першої кваліфікаційної категорії. У 1993 році з відзнакою закінчила Первомайське медичне училище за спеціальністю акушерка. У 2014 році закінчила магістратуру в Одеському національному університеті ім. І.І. Мечникова і здобула кваліфікацію біолога, викладача вищих навчальних закладів, наукового співробітника. У 2015 році закінчила Державний вищий навчальний заклад “Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського Міністерства охорони здоров’я України” за напрямом підготовки “Сестринська справа” та здобула кваліфікацію бакалавра медичної сестри.